Marinturk İstanbul City Port

Adres: Batı Mahallesi, Sahil Yolu 34890 Pendik İstanbul TÜRKİYE
Tel: +90 (216) 524 15 70
Fax: +90 (216) 584 29 11
E-posta: [email protected]

Asya ile Avrupa arasında, tarihin ve uygarlığın dönüm noktalarının yaşandığı, insanlık mirasının yüzyıllar boyu kuşaktan kuşağa taşınmasında ev sahipliği yapan, dünyanın gözbebeği İstanbul’un renkli sahili Pendik’te kurulu olan marinamız, Büyükada’ya sadece 6 deniz mili mesafededir.

İstanbul Boğazı’nın bütün güzelliklerine ulaşabileceğiniz yakınlıkta olan marinamız, 11 yüzer iskelesi, 752 bağlama kapasitesi ve en son teknolojik alt yapı sistemi ile kusursuz bir hizmet anlayışı içinde ev sahipliği yapmaktadır.

Uzun bir aradan sonra, İstanbul’da 3. marina olarak faaliyete başlayan işletmemiz, verdiği hizmet kalitesi ve anlayışı ile yat sahiplerine, evlerindeki rahatı ve konforu hissettiren bir ‘Marina Yaşam Alanı’ sunmaktadır.

İstanbul City Port gerek limanı ve çekek alanı ile gerekse sektörel firmaların temsil edildiği ticari alanı ile Türk yatçılığının merkezidir.

‘Yat Üretim’ alanında, teknoloji ve işçilik bakımından uluslararası sektörde önde gelen bir konuma sahipTuzla’nın yanıbaşında yer alan 16.000 m2 ‘lik çekek alanımızda, 200 tona kadar yatların karaya çekilmesi ve denize indirilmesi, her türlü bakım ve onarımlarının yapılması mümkündür. 8000 yıllık kent tarihi ile birlikte, marina ve denizciliğin ulaştığı son noktayı, deneyimli kadromuzun güler yüzlü hizmetiyle sunuyoruz.