Aganlar Marina – Tersane

Adres: Kumbahçe Mahallesi, İçmeler Mevkii No: 40, Bodrum, 48400, Muğla.
Tel:
Fax: +90 (252) 444 4 808
E-posta: [email protected]

Ağanlar Tersanesi olarak 34,000m2 ve 2 parmak iskeleden oluşan kara park alanımızın inşaatı başarıyla tamamlanmış olup; bu alanda 450 ton kapasitesi ile Türkiye’nin en yüksek taşıma kapasitesine sahip travellift hizmet vermeye başlamıştır. Bu lifte ilave 100 ton ve 40 ton liftlerimiz de mevcuttur. Tersanemizde aile şirketi Sunmarine her tür tekne malzemesi temini yapmakta ve 60′ ı aşkın yetişkin ve tecrübeli personel ile Ağanlar yat sahiplerine 50 yılı aşkın tecrübesiyle her tür ve her genişlik-boy da ki tekne projelerinde; ‘anahtar-teslim’ hizmet sunmaktadır.

Ağanlar Tersanesi’ nde vizyon ”Siz hayal edin, biz hayallerinizi gerçeğe dönüştürelim” olduğundan; en yüksek standartlarda ISO belgemiz ve kalite anlayışmız ile giderek önemi artan bu sektörde var olmak şirketimizin misyonudur.

Bağlama
Marina rıhtımında bulunan pedastallarımızdan 250A’ e kadar elektrik , sıcak ve soğuk su ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. 80m’ ye kadar bağlama kapasitemizle müşterilerimizin ve yatlarının tüm ihtiyaçlarını güler yüzlü hizmet anlayışıyla karşılıyoruz.

Ayrıca, WC, duş kabinleri ve diğer ihtiyaçlar marinamız tarafından karşılanır. Ağanlar Marina’ da yatınızın ve sizin tüm ihtiyaçlarını karşılayıp Akdeniz’ in dalgalarına sorunsuz şekilde dönebilirsiniz.

Kasım 2010′ da hizmete giren; 450 tonluk, Türkiye’ nin ve Doğu Akdeniz’ in en büyük TraveLiftimizle Türkiye’ de çekek hizmetinde yeni bir dönemin kapısını araladık. 450 ton TraveLiftin yanında 100 ton ve 40 ton liftlerimizle 11,5 m genişliğe kadar olan tüm yatlara en uygun çekek hizmeti veriyoruz. çekek alanımızda yatınızın 250A’ e kadar elektrik, su, kışlama gibi ihtiyaçlarının yanında; tamir ve bakım hizmeti verecek 50 yılı aşkın Ağanlar Tecrübesi’ ne sahip personellerimizle hizmetinizdeyiz.

34.000 m2 çekek alanımızda yatınızın 250A’ e kadar elektrik, su, kışlama gibi ihtiyaçlarının yanında; tamir ve bakım hizmeti verecek 50 yılı aşkın Ağanlar Tecrübesi’ ne sahip personellerimizle hizmetinizdeyiz.

Vinç Hizmetleri
Ağanlar Marina’ da bakım, onarım ve tamirat işlerinde yardımcı çekek ekibimiz ve vinçlerimzle yatınızın tüm gereksinimlerini karşılayıp Akdeniz’ in dalgalarına sorunsuz şekilde dönmenizi temin ediyoruz. Marinamızda bulunan 60′ ı aşkın tecrübeli personel sizi ve yatınızı, tam kapasiteyle, sezona hazırlamak için hazır bulunuyor.

Bakım
Ağanlar Marina yatınız için ihtiyaç duyduğunuz her türlü hizmeti verme kapasitesinde ve donanımında olan bir firmadır. Firmamız 70’li yılların başından beri İçmeler Bodrum?da bulunmaktadır. Tekne tamiratı ve yeniden donanımı (refit) gibi alanlarda bünyemiz elamanlarının geniş ölçüdeki deneyimi ile hizmet vermekteyiz. Hizmet alanlarımız başlıca şunlardır: yüksek kaliteli finishing, mekanik işler, motor bakımı & onarımı, elektronik montajları, elektrik işleri, paslanmaz çelik işleri, dekorasyon, döşeme ve boya işleri.

Depolama
Ağanlar Marina’ da tüm süreç müşteri odaklıdır. Marinamızda bulunan depolama alanlarında müşterilerimiz kendilerine ait malzeme ve eşyaları saklama olanaklarına sahiptirler.

Yenileme
Yatınız sadece yüzeysel bir bakım da istese, tamamen yeniden donatılıp yenilenme de istese, Ağanlar Tersanesi sizin refitting çözümünüzdür. Yatçılık endüstrisindeki 50 yılı aşkın deneyimimizle refit ve imalatta sizlere yeni teknik ve konseptler sunmaktayız. Müşterilerimizin fikir ve düşüncelerindeki eşyayı, dekoru ve materyalin tamamını seçmelerine özendiriyoruz. Tüm bunları yaparken de rekabetçi fiyatlarımız bizi yat refitinde en iyi seçim haline getiriyor.